Leonardas Gutauskas Tadas Gutauskas

Skulptūra viešose erdvėse

PARDUOTA
ATMINIMO ŽENKLAS ARCHITEKTUI ANTANUI VIVULSKIUI ( 1877-1919 )
2019 metų, lapkričio 6 dieną drauge su vilniečiais atidengėme atminimo ženklą talentingajam Antanui Vivulskiui. Jėzaus širdies bažnyčios skulptūrą pašventino vyskupas Darius Trijonis. Skulptorius Tadas Gutauskas su kolega Gintaru Čaikausku džiaugėsi, kad galėjo prisidėti prie Vilniaus istorijos įamžinimo. Buvo laikas, kai bažnyčias griovė, trynė mūsų istoriją, o dabar, matyt, atėjo laikas viską atstatyti ir atrasti.
PARDUOTA
Ugniavandenis
Mūsų pasirinktas sprendimas simbolistinis. Nesinorėjo iliustratyviai vaizduoti bėgantį į įvykio vietą ugniagesį gelbėtoją...Plačiau - skaitykite čia.
PARDUOTA
LIETUVOS GOLFO SIMBOLIS - GOLFI
Daugiau apie projektą skaitykite čia.
PARDUOTA
SUOMIS
Daugiau apie projektą skaitykite čia.
PARDUOTA
Laisvės kelias
„Laisvės kelias" – tai skulptūra, skirta Lietuvos valstybės atkūrimo dvidešimtmečiui ir kviečianti visus šalies gyventojus bei Lietuvos patriotus tęsti laisvės ir vienybės kelią. Plačiau - skaitykite čia.
PARDUOTA
Saulės vaikai
Plačiau apie projektą skaitykite čia.
PARDUOTA
Vienybės medis
Mūsų laikais turbūt kaip niekada lietuviai yra išsiblaškę po visą pasaulį.Vieni svetur ieško lengvesnės duonos, kiti, užmiršę savo šaknis ir patriotiškumą, pasiryžę gyventi bet kurioje pasaulio valstybėje, tik ne Lietuvoje. Granitas, 2009, Vuilnis. Aukštis - 9 m. Daugiau apie projektą skaitykite čia.
PARDUOTA
Skulptūra Lietuvos krepšiniui
Rugpjūčio 29 d., išlydint šalies rinktinę į Europos krepšinio čempionatą Ispanijoje, Vilniuje prie „Siemens“ arenos iškilo įspūdingų matmenų – 5,7 metrų aukščio ir 30 tonų svorio skulptūra Lietuvos krepšiniui. Daugiau apie projektą - skaitykite čia.

12