Leonardas Gutauskas Tadas Gutauskas

Naujienos

PASKAITYKITE NAUJAUSIĄ LEONARDO GUTAUSKO KNYGĄ - "PRAVARDĖS" 
LIETUVOS PARTIZANŲ MEMORIALAS KRYŽKALNYJE
2019 metų lapkričio 6 dieną drauge su vilniečiais atidengėme atminimo ženklą talentingajam Antanui Vivulskiui. Jėzaus širdies bažnyčios skulptūrą pašventino vyskupas Darius Trijonis. Skulptorius Tadas Gutauskas su kolega Gintaru Čaikausku džiaugėsi, kad galėjo prisidėti prie Vilniaus istorijos įamžinimo. Buvo laikas, kai bažnyčias griovė, trynė mūsų istoriją, o dabar, matyt atėjo laikas viską atstatyti ir atrasti. 
2018 metais , įvyko jubiliejinis Leonardo Gutausko parodos atidarymas. 
Mūsų pasirinktas sprendimas simbolistinis. Nesinorėjo iliustratyviai vaizduoti bėgantį į įvykio vietą ugniagesį gelbėtoją... 
  PRANEŠIMAS ŽINIASKLAIDAI 2016 m. rugsėjo 5 d., Vilnius Sostinės prieigose, Europos centro golfo klube, stebint keliems šimtams garbių svečių atidengta nauja skulptūra. Golfui skirtą ir „Golfi“ pavadintą skulptūrą sukūrė žinomas menininkas Tadas Gutauskas, kuriam oficialiai atidengti skulptūrą padėjo ir golfui neabejingas olimpinis čempionas Virgilijus Alekna. 
Ketvirtadienį, gegužės 21 d., Vilniuje, Viršuliškių skersgatvyje, atidengta 10 m aukščio plieninio milžino, laikančio debesį, skulptūra, sukurta garsių šalies meninikų- skulptoriaus Tado Gutausko ir architekto Gintaro Čaikausko. Skulptūra pavadinimu „Suomis“, sukurta Lietuvoje veikiančių Suomijos įmonių iniciatyva, papuoš naujai kuriamą daugiafunkcinį sostinės centrą. 
„Laisvės kelias" – tai skulptūra, skirta Lietuvos valstybės atkūrimo dvidešimtmečiui ir kviečianti visus šalies gyventojus bei Lietuvos patriotus tęsti laisvės ir vienybės kelią. 
Skulptūra „Saulės vaikai".

Maloniai kviečiame į Tado Gutausko parodos "Polichrominė skulptura" atidarymą Savicko paveikslų galerijoje Vilniuje, Trakų g. 7 2010 m. rugpjūčio 25 d. 18 val.

Paroda veiks iki rugsėjo 18 d.

Su džiaugsmu pranešame, kad šių -2009 metų spalio mėn. 10 d. 14 val. atidaroma nauja paveikslų galerija „Dailininkų menė“, esanti Šeimyniškių g. 23/Raitininkų g.2, Vilniuje. 

Pagamintas skultpūros Lietuvos krepšiniui bronzinis modelis. H = 20 cm. Puiki dovana betkuriam krepšinio fanui ar Lietuvos svečiui. Jo kaina - 400 EUR + PVM.

Nuo 2009 metų spalio mėn. 1d. kiekvienas galės įsigyti plačiau nuskambėjusio Lietuvos tūkstantmečio projekto „Vienybės medis“ miniatiūrinę kopiją. Tai puiki atsiminimo dovana apie Lietuvos tūkstantmetį, pasaulio lietuvių dainų šventę ir viso pasaulio lietuvių vienybės simbolį. 
AIŠKINAMASIS TEKSTAS. Lukiškių erdvės planavimo principas Memorialinė ir poilsio funkcijos aiškiai atskiriamos. Skulptūrinė kompozicija „Laisvė“ tampa skirtingas viešąsias erdves jungiančiu elementu. 
Mūsų laikais turbūt kaip niekada lietuviai yra išsiblaškę po visą pasaulį.Vieni svetur ieško lengvesnės duonos, kiti, užmiršę savo šaknis ir patriotiškumą, pasiryžę gyventi bet kurioje pasaulio valstybėje, tik ne Lietuvoje. 

 1  2